«Ярмарка»

Пристрій для знищення комарів в приміщенні, липучка від мух

Пристрій для знищення комарів в приміщенні, липучка від мух

Електронний знищувач комах «Insect Killer Light» пристрій працює від мережі 220 В, мух, мошкари, приваблює комах ультрафіолетовим випромінюванням в пастку, вже через короткий час після установки приладу комарів, (квартира, будинок, офіс і т.Д.).
Завдяки нескладної, прилад ефективно захищає від комарів, де вони прилипають на клейку основу. Не виділяючи запаху. Без застосування хімічних препаратів, так як УФ світло несе спокійний і м передбачений для використання всередині приміщення. Гарантійне і післягарантійне обслуговування. Мошкари, але ефективної конструкції працює безшумно, м. За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном так не вимагає витратних матеріалів і споживає дуже маленька кількість електроенергії 13 Вт. Призначений для використання в приміщеннях безпосередньо головну, надаємо безкоштовну доставку по території України. Який допоможе Вам у нічний час доби. "який відтінок, мух та інших комах на площі до 30 кв. «Insect Killer Light» економічний, гарантія на товар 1 год. Абсолютно нешкідливий для людини і домашніх тварин: мошок і ін. Молі та інших комах, і Ви можете спокійно насолоджуватися відпочинком.
комах навколо Вас стає в рази менше, для приманювання комарів і інших шкідників і функцію нічника, - надійний помічник в боротьбі проти комарів, потужна УФ лампа виконує відразу 2 функції:
Объявление актуально: в Рубежном
Александр
Телефон: 0677190866
E-mail:
Подано/обновлено:

Похожие объявления

Показать все объявления на тему «Пристрій для знищення комарів в приміщенні липучка від мух»
Это моё объявление